2020 Sile güzel turlar yaptığını ve çok memnun kaldığını anlatıyor; ayrıntılı konfor ölçümü sunmuyor.
Aktarılan yorumDucati
Streetfighter V4
Teknik özellikleri tanı. Farklı kanalların sürüş deneyimlerini, artıları ve çekinceleriyle keşfet.
5 kanaldan incelemeleri keşfetİnceleme özeti
Bu motosiklet için bir araya gelen kaynaklar
Not dağılımı ve kaynak kapsamı48 olumlu · 17 olumsuz +
51 sürüş gözlemi / kişisel yorum · 10 aktarılan yorum · 4 olası risk notu.
| Sürüm | Kaynak | Kanal | Olumlu | Olumsuz |
|---|---|---|---|---|
| 2025 model | 2 | 2 | 4 | 4 |
| 2025 model · S · Elektronik Öhlins Smart EC 3 · Slick lastikler · Almeria pist testi | 1 | 1 | 14 | 4 |
| 2024 model · S | 1 | 1 | 8 | 3 |
| 2024 model · S · Karbon aksesuar ekli test örneği | 1 | 1 | 11 | 1 |
| 2022 model · SP · Egzoz ekli sahiplik örneği | 1 | 1 | 2 | 0 |
| 2022 model · Standart sürüm · geçmiş sahiplik ısı karşılaştırması | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 2020 model · Geçmiş sahiplik ısı karşılaştırması · alt sürüm belirtilmedi | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 2020 model · S · Egzoz ekli sahiplik örneği | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Model yılı belirtilmedi | 1 | 1 | 3 | 3 |
| Model yılı belirtilmedi · SP · egzozlu örnekte önceki sürüş · yıl belirtilmedi | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Model yılı belirtilmedi · Önceki Akrapovicli kendi örneğini anma · Şimdiki stand yeni test değil | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Model yılı belirtilmedi · Önceki nesil · Aynı pistte geçmiş test · Yıl ve donanım açıklanmadı | 1 | 1 | 0 | 1 |
Tüm incelemeleri kapsar. Tekrarlanan notlar bir kez sayılır; not dağılımı motosikletin kalite puanı değildir.
Donanım ve inceleme konuları20 etiket +
Motosikleti tanı
Teknik özellikler
Veriler, aşağıda adı geçen üretici sürümüne aittir. İncelemedeki motosikletin yılı ve aksesuarları farklı olabilir.
2025 model Teknik referans · Streetfighter V4 · 2025 · Bikez ikincil kaynak; pazar belirtilmemiş
- Silindir hacmi
- 1103.0 ccm (67.31 cubic inches)
- Motor
- V4, four-stroke
- Motor ayrıntıları
- Desmosedici Stradale 90° V4, rearward-rotating crankshaft
- Maksimum güç
- 208.0 HP (151.8 kW)) @ 13000 RPM
- Maksimum tork
- 123.0 Nm (12.5 kgf-m or 90.7 ft.lbs) @ 9500 RPM
- Sıkıştırma oranı
- 14.0:1
- Çap × strok
- 81.0 x 53.5 mm (3.2 x 2.1 inches)
- Yakıt sistemi
- Injection. Twin injectors per cylinder. Full ride-by-wire elliptical throttle bodies.
- Soğutma
- Liquid
- Şanzıman
- 6-speed
- Son aktarma
- Chain (final drive)
- Debriyaj
- Hydraulically controlled slipper and self-servo wet multiplate clutch. Self bleeding master cylinder.
- Yakıt tüketimi
- 7.60 litres/100 km (13.2 km/l or 30.95 mpg)
- Ön süspansiyon
- Fully adjustable Showa BPF fork. 43 mm chromed inner tubes
- Arka süspansiyon
- Fully adjustable Sachs unit. Aluminum single-sided swingarm.
- Ön lastik
- 120/70-ZR17
- Arka lastik
- 200/60-ZR17
- Ön fren
- Double disc. ABS. Brembo, 4-piston
- Arka fren
- Single disc. ABS. Brembo, 2-piston.
- Sürüşe hazır ağırlık
- 210.0 kg (463.0 pounds)
- Sele yüksekliği
- 845 mm (33.3 inches) If adjustable, lowest setting.
- Dingil mesafesi
- 1488 mm (58.6 inches)
- Yakıt deposu
- 17.00 litres (4.49 US gallons)
Teknik veri kaynağı: Bikez · Streetfighter V4 (2025) · ikincil kaynak ↗
Farklı bakışlar
İncelemeler
Kanalları tek bakışta karşılaştır; özet ve yıl seçenekleri için satırı aç. Olumlu not oranı, gösterilen incelemedeki olumlu notların tüm olumlu/olumsuz notlara oranıdır; kanalın verdiği puan değildir. Farklı yıl ve sürümler birleştirilmez.
13 incelemeden 13 tanesi gösteriliyor.
MOTOR LIVE3 inceleme · 2025 model · öndeki inceleme
%40olumlu not oranı+2 olumlu−3 olumsuz
İncele
Ducati Streetfighter V4 — MOTOR LIVE incelemesi
MOTOR LIVE, 2025 Streetfighter V4’ün keskinleşen ön tasarımını ve MotoGP havasını beğeniyor. Tek taraflı salıncağın kaldırılmasına önce üzülse de yeni çift taraflı parçanın çizgisini güzel buluyor. Önceki modelin ısı ve gürültü sorunlarının yeni versiyonda azalmasını umuyor; bunlar fuar beklentileri, yeni modelle yol testi değil.
Ducati Streetfighter V4 — MOTOR LIVE incelemesi
2025 Streetfighter V4 S’nin Almeria’da slick lastiklerle yapılan altı pist seansında güçlü motorunu, elektroniklerin kontrol hissini, süspansiyon dengesini, frenlerini ve viraj çizgisini korumasını çok başarılı buluyorlar. Depo, ayaklık ve sele tutuşu aktif pist ergonomisini destekliyor; gün sonunda hâlâ dinç olduklarını söylüyorlar. Buna rağmen hızlı ve sinirli tepkiler testçinin seviyesinde dikkat istiyor; deneyimli konuk demi-gidon isterdi ve performans çoğu kullanıcının ihtiyacını aşabilir. S’nin bedeli testçinin kişisel bütçe sınırının dışında. Baz sürüm veya stok yol lastikleri denenmedi. Kanat görünümü beğeniliyor ama aerodinamik etkinliği bağımsız doğrulanmadı; opsiyonel yarış egzozunun takılı olduğu varsayılmadı.
Ducati Streetfighter V4 — MOTOR LIVE önceki nesil viraj çıkışı notu
Deneyimli konuk aynı pistte daha önce sürdüğü Streetfighter V4’ün viraj çıkışında gaz açılınca çizgiyi genişletmesini hatırlatıyor. Yeni 2025 örneğin daha içeride kalmasıyla karşılaştırılan dar geçmiş deneyimdir; eski yıl ve donanım tahmin edilmedi.
Nekipedia1 inceleme · 2025 model
%67olumlu not oranı+2 olumlu−1 olumsuz
İncele
Sanço ve Arkadaşları6 inceleme · 2024 model · öndeki inceleme
%92olumlu not oranı+11 olumlu−1 olumsuz
İncele
Ducati Streetfighter V4 — Sanço ve Arkadaşları incelemesi
Karbon aksesuarlarla donatılmış2024Streetfighter V4S’yi kısa virajlı yolda sürüyor. Güçlü ama erişilebilir güç bandını, elektronik süspansiyonla ayarlanan konforu, depoya iyi sabitlenip sarkılabilen ergonomiyi ve göstergeyi beğeniyor. İlk motosiklet için uygun görmüyor. Eren de ilk turda çok konforlu, daha iyi dönen ve daha hızlı gaz alan bir örnek buluyor ama ayarlara alışmak gerektiğini ekliyor. Eski2020/2022 sahiplik görüşleri bu testten ayrı tutuluyor.
Ducati Streetfighter V4 — Sanço ve Arkadaşları incelemesi
Konuk Ali,2020 S’den sonra aldığı2022SP’yi13 bin km kullanmış. Karbon jantlı örneği daha rahat sürülen, virajlara daha hızlı girip çıkan bir motosiklet olarak beğenmiş. Egzoz ekli kendi kullanım örneği; aynı videodaki2024Stestiyle karıştırılmıyor.
Ducati Streetfighter V4 — Sanço ve Arkadaşları incelemesi
2022 standart Streetfighter V4 sahibi olduğunu söyleyen konuşmacı, kendi kullanımında diğer sürücünün 2020 motosikletindeki kadar ısı rahatsızlığı yaşamadığını anlatıyor. Egzoz ve makyaj değişikliklerinin buna neden olabileceği yalnız grup tahmini; teknik neden veya bütün 2022 araçlara sonuç yapılmıyor.
Ducati Streetfighter V4 — Sanço ve Arkadaşları incelemesi
Konuk Ali,2020 Streetfighter V4S’sini28 bin km kullandığını, arıza çıkarmadığını ve güzel turlar yaptıklarını anlatıyor. Üzerinde sonradan egzoz varmış. Bu veri aynı videoda denenen2024 motosikletinin geçmişi değil.
Ducati Streetfighter V4 — Sanço ve Arkadaşları incelemesi
2020 Streetfighter V4 kullanıcısı, kendi motosikletini çok sıcak hissettiğini söylüyor. 2022 standart sahibi aynı şikâyeti yaşamadığını belirttiği için yıllar ve kişisel örnekler ayrı tutuluyor.
Ducati Streetfighter V4 — Sanço ve Arkadaşları incelemesi
Ali egzozlu Streetfighter V4 SP sürdükten sonra parayı düşünmeden hyper naked seçecek olsa yine o hissi isteyeceğini söylüyor. Stok standart örneklerle egzozlu kullanım arasındaki farkı çok büyük hissediyorlar. Ses ve güç karakteri kişisel tercih; pahalı egzozu herkesin almak zorunda olduğu sonucu yapılmıyor.
Usernamekate2 inceleme · 2024 model · öndeki inceleme
%73olumlu not oranı+8 olumlu−3 olumsuz
İncele
Ducati Streetfighter V4 — Usernamekate incelemesi
Streetfighter V4S’yi pistte sevdikten sonra yolda da çok etkileyici buluyor: özel V4 sesi, çok güçlü ama aldatıcı biçimde pürüzsüz/kontrollü motor, yumuşak vites geçişleri, hafif çevik şasi ve yüksek sınıf donanım övülüyor. Stok egzozun bile çevreyi rahatsız edecek derecede gürültülü olduğunu açıkça söylüyor. Kendi kısa boyunda sele yüksekliği küçük bir zorluk; satın alma bedeli de kişisel bütçesinin dışında. Yarım günlük sürüşte elektronik/performans sınırı değerlendirilmiş değil.
Ducati Streetfighter V4 — Usernamekate incelemesi
Kate, grup sürüşünde denediği Streetfighter V4’ü motor çekişi, his ve özellikle standart egzozuyla harika buluyor; görünüşünü de çok seviyor. Buna rağmen çok odaklı/agresif yapısı kendisini KTM’den daha fazla ürkütüyor. Kısa boyunda aşırı yüksek sele ve düşük tempoda iki silindirin kapanınca bozulan ses karakteri kendi eksileri; uzun süre bağımsız kullanıp daha iyi bağ kurmak istediğini söylüyor.
Motopark Tv1 inceleme · Yıl belirtilmedi
%100olumlu not oranı+1 olumlu−0 olumsuz
İncele
Senin sürüşüne göre
Kime uygun?
Kullanım beklentine göre kaynakların deneyimlerini keşfet. Artılar ve çekinceler, incelenen yıl ve sürümle birlikte gösterilir.
Uzun yol yapanlar1 olumlu not·0 çekince
İlk motosikletini arayanlar0 olumlu not·1 çekince
208 beygir likmotosikleti acemiye veya ilk motosiklet olarak uygun bulmuyor.
Olası riskKaynaklardan sürüş notları
Konulara göre görüşler
65 görüş · Konuları ve kaynak notlarını keşfet
Kaynaklardan sürüş notları
Konulara göre görüşler
65 görüş · Konuları ve kaynak notlarını keşfet
Bir konu seç, kaynakların beğendiği ve eleştirdiği noktaları birlikte oku. Notlar tüm incelemeleri kapsar; her kaynağın model yılı ve versiyonu ayrıca belirtilir.
Diğer konular
1 görüş gösteriliyor. Konu sayıları olumlu ve olumsuz notların toplamıdır.
Sele kaplamasının hem gerektiğinde pozisyon değiştirmeye izin vermesini hem de istenen konumda tutmasını beğeniyor.
MOTOR LIVE · 2025 model · S · Elektronik Öhlins Smart EC 3 · Slick lastikler · Almeria pist testiKaynakların ortaklaştığı konular
Tekrarlanan görüşler
En az iki farklı yayıncının aynı konuda, aynı yönde notları bulunuyor. Farklı yıl ve versiyonlara ait görüşleri kaynaklarıyla birlikte oku. Bu bölüm tüm incelemeleri kapsar. Aynı kanal iki yönde de yer alabilir; filtreler konuları süzer, karşıt görüşleri gizlemez.
Performans4 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Yüksek güce rağmen güzel güç bandının çekişi rahat kullanılabilir kıldığını söylüyor; deneyimli sürücü bağlamı.
-
Yüksek gücü ve yokuşlarda sorunsuz çeken torku çok heyecan verici buluyor.
-
Pistte motorun güçlü hızlanmasını ve yarış motosikletini çağrıştıran mekanik atmosferini çok keyifli buluyor. Üretici güç rakamları bağımsız ölçüm yapılmadı.
-
Kendi öncekiAkrapovicli örneğinin hiper naked sınıfında çok güçlü ve heyecan verici bir makine olduğunu söylüyor.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Ergonomi3 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Musclebikegibi motosikletin içine oturma hissini, depoya sabitlenmeyi ve sağa sola sarkabilmeyi çok başarılı buluyor.
-
Yarış tipi motor performansına düz gidonla, omuzları daha az zorlayan bir duruşta ulaşılmasını avantaj görüyor.
-
Şekillendirilmiş depo ile uyluk tutuş yüzeylerini çok iyi buluyor; bacaklarla tutunmanın kolları gevşek bırakmasını ve yorulmayı azaltmasını sağladığını anlatıyor.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Fiyat ve değer2 kanal olumlu2 kanal olumsuz
Öne çıkan artılar
-
Ali önce sürdüğü egzozlu SP’nin verdiği hissi çok sevdiği için bütçeyi ikinci plana koyarsa yine onu seçmek istediğini söylüyor.
-
S üzerindeki dövme alüminyum jantları kendisi için fazlasıyla yeterli buluyor; daha pahalı karbon seçenek istemediğini belirtiyor.
Öne çıkan çekinceler
-
Bu seviyedeki motosikletlerin kişisel satın alma bütçesinin dışında kaldığını söylüyor; nesnel olarak parasını hak etmiyor hükmü değil.
-
Kaynak döneminde S için verilen 28.990 Euro’yu kendi aile bütçesinde ayırmak istemediğini söylüyor. Bu kişisel satın alma sınırı, piyasa geneli için ölçülmüş kötü değer hükmü değil.
Frenler3 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Brembofrenleri güçlü ve motosikletin performansına uygun buluyor.
-
Brembo fren paketini üst düzey ve güçlü buluyor; kontrollü duruş mesafesi testi yok.
-
Ön fren kullanıldığında arka frenin de destek vermesini, özellikle arka pedalı az kullanan testçinin viraj çizgisini sıkılaştırmasına yardımcı olduğu için beğeniyorlar.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Motor karakteri3 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Eren gazın daha iyi ve hızlı geliyor hissettirdiğini söylüyor, ayarları tanıdık hale getirme ihtiyacı olduğunu da belirtiyor.
-
Düşük hızda yumuşak ve trafiğe uyumlu kalırken gaz yüklenince çok güçlü karakter sunmasını beğeniyor.
-
Çok güçlü V4’ün şehir hızlarında beklediği gibi huysuz/zor olmamasını, Sport’ta bile avlanmadan akıcı gitmesini beğeniyor.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Motor sesi2 kanal olumlu2 kanal olumsuz
Öne çıkan artılar
-
Stok egzozla bile çok özel/heyecanlı V4 tonunu çok beğeniyor.
-
Grup egzoz değişince motorun ses ve gaz hissini gece-gündüz kadar farklı buluyor; bu sonradan donanımlı örnek, stok performans karşılığı değil.
Öne çıkan çekinceler
-
Önceki modelin şehirde çok gürültülü olduğunu hatırlatıp Euro 5+ versiyonunun daha katlanılabilir olmasını umuyor; sesi tamamen kaybetmenin heyecanı azaltacağını da ekliyor.
-
Sesini sevmesine rağmen stok egzozun bile çok yüksek/rahatsız edici olduğunu ve sakin yerlerden sessiz geçemediğini belirtiyor.
Sürüş keyfi3 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
2020 Sile güzel turlar yaptığını ve çok memnun kaldığını anlatıyor; ayrıntılı konfor ölçümü sunmuyor.
-
Pistte motorun güçlü hızlanmasını ve yarış motosikletini çağrıştıran mekanik atmosferini çok keyifli buluyor. Üretici güç rakamları bağımsız ölçüm yapılmadı.
-
Kendi öncekiAkrapovicli örneğinin hiper naked sınıfında çok güçlü ve heyecan verici bir makine olduğunu söylüyor.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Süspansiyon3 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Elektronik düzenle spor veya yol konforuna göre ayar yapabilmeyi önemli artı görüyor; Sörneğine ait.
-
S sürümünün elektronik Öhlins süspansiyonunu çok etkileyici buluyor; detay ayarlarla deney yapmadığını ayırıyor.
-
S örneğinin elektronik Öhlins süspansiyonlarının ön ve arka dengeyi iyi korumasını çok başarılı buluyorlar. Baz sürüm bu gün denenmedi.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Yol tutuşu3 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Bu test örneğinin lastikleri ve ergonomisiyle virajları çok güzel döndüğünü söylüyor.
-
Hafif gövdenin virajlara kolay girip akıcı dönmesini çok keyifli buluyor.
-
Aynı pistte önceki nesli de sürmüş deneyimli konuk, yeni motosikletin viraj çıkışı gaz açarken daha sıkı çizgide kalmasını belirgin bir gelişme olarak anlatıyor. Bu öznel karşılaştırma tur zamanı veya laboratuvar ölçümü değil.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Gösterge2 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Analog hissi veren devir sunumunu, hız bölümünü ve mevcut ekranın genel düzenini çok beğendiğini söylüyor.
-
Büyük TFT’de bilgileri ve elektronik ayarları çok açık görebilmesini beğeniyor. Ekranın kauçuk bağlantıları üzerinde hareket etmesini ilk başta fark etse de bunu ön takım yalpalaması veya arıza saymıyor.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Isı2 kanal olumsuz
Öne çıkan artılar
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Öne çıkan çekinceler
-
Önceki V4’ün mekanik ısısının yeni versiyonda daha az hissedilmesini bekliyor; yeni modelin ısısını test etmiyor.
-
2020 motosikletinde belirgin yüksek ısı yaşadığını söylüyor; bu deneyim farklı yılı kullanan arkadaşının daha serin örneğine genellenmiyor.
Sürüş konforu2 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Eren kısa turunda inanılmaz konforlu bulduğunu ve önceki hatırladığı örneğe göre daha iyi döndüğünü söylüyor; uzun test gerektiğini ekliyor.
-
Altı adet yaklaşık on beş dakikalık seansın ardından hâlâ tekrar çıkabilecek kadar dinç kaldıklarını söylüyorlar. Sinirli performans karakterine rağmen bu gün kendilerini dövülmüş hissetmemişler.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Tasarım2 kanal olumlu
Öne çıkan artılar
-
Yeni ön yüzü daha keskin buluyor ve yol kullanımına sunulan MotoGP havasını etkileyici görüyor.
-
Kanat, tek taraflı salıncak ve dövme teker gibi ayrıntılarla gövdeyi çok güzel buluyor.
Öne çıkan çekinceler
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Uygunluk2 kanal olumsuz
Öne çıkan artılar
Bu yönde en az iki kanalda tekrarlanan görüş yok.
Öne çıkan çekinceler
-
208 beygir likmotosikleti acemiye veya ilk motosiklet olarak uygun bulmuyor.
-
Çok odaklı, agresif ve keskin hissettirdiği için KTM’ye göre kendisini daha fazla ürküttüğünü söylüyor; kişisel güven hissi.
Eşleşen konu yok. Aramayı veya yön filtresini değiştirebilirsin.
Keşfetmeye devam et
Benzer motosikletler
İncelemesi bulunan modeller arasından ortak sınıf, yakın motor hacmi ve ortak etiketlere göre seçildi. Hacimler kartlarda belirtilen teknik referanslara aittir; yıl ve donanım farklılık gösterebilir.
Streetfighter V4 S
- Motor hacmi
- 1103.0 ccm (67.31 cubic inches)
- Güç
- 208.0 HP (151.8 kW)) @ 13000 RPM
Teknik referans · 2025
- Ortak sınıf: Naked
- Yakın motor hacmi
- Ortak motor yapısı: V4
- Ortak etiket: Quickshifter
Tuono V4 1100 Factory
- Motor hacmi
- 1077.0 ccm (65.72 cubic inches)
- Güç
- 175.0 HP (127.7 kW)) @ 11350 RPM
Teknik referans · 2024
- Ortak sınıf: Naked
- Yakın motor hacmi
- Ortak motor yapısı: V4
- Ortak etiket: Quickshifter
Tuono V4 Factory
- Motor hacmi
- 1077.0 ccm (65.72 cubic inches)
- Güç
- 175.0 HP (127.7 kW)) @ 11300 RPM
Teknik referans · 2022
- Ortak sınıf: Naked
- Yakın motor hacmi
- Ortak motor yapısı: V4
- Ortak etiket: Quickshifter

